Spotkanie (9.01)

Witamy wszystkich po przerwie świątecznej - mamy nadzieję, że przez te dni udało Wam się zebrać trochę sił na następny rok kalendarzowy Nasze najbliższe spotkanie Koła (9.01.2019) będzie spotkaniem wyjątkowym, bo odbędzie się ono w formie otwartej dyskusji na temat zbliżającej się reformy szkolnictwa wyższego w Polsce (tzw. Ustawy 2.0). Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów oraz doktorantów (docelowo astronomii). Przedyskutujemy to, w jaki sposób zmiany te realnie wpłyną lub mogą wpłynąć na studiowanie na naszym wydziale i uniwersytecie; będziemy mogli również wspólnie zastanowić się nad wszystkimi nurtującymi nas pytaniami związanymi z tym tematem. Przed spotkaniem warto zapoznać się (chociażby pobieżnie ) z oficjalnymi dokumentami: treść ustawy, streszczenie najważniejszych elementów.

Spotkanie odbędzie się standardowo w sali 28 WFAiIS o godzinie 18:00. Zapraszamy!