Uczestnicy

 

 

  1. Prometeusz Andrzejewski - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  2. Justyna Borkowska - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  3. Artur Bugaj - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  4.  Michał Durjasz - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  5.  Marta Dziełak - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  6.  Dominika Itrich - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  7. Hubert Jóźwiak - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  8. Piotr Kiecko - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  9. Aleksandra Kiljan - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  10. Agnieszka Kobak - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  11. Miriam Kosik - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  12. Mateusz Narożnik - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  13. Sylwia Plenzner - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  14. Szymon Rumiński - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  15. Rafał Sarniak - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  16.  Monika Stangret - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  17. Agata Stępień - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  18.  Jarosław Stephan - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  19. Krzysztof Szyszka - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  20. Krzysztof Świątek - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  21.  Bartosz Tułaza - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  22. Stefania Wolf - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  23.  Beata Zjawin - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

  24.  Szymon Żywica - Uniwersytet Mikołaja Kopernika

 

  1. Bożena Habas - Uniwersytet Jagielloński

  2. Karolina Jarosik - Uniwersytet Jagielloński

  3. Agnieszka Mirocha - Uniwersytet Jagielloński

  4. Pavlo Oliynyk - Uniwersytet Jagielloński

  5. Paweł Piątek - Uniwersytet Jagielloński

  6.  Julia Piotrowska - Uniwersytet Jagielloński

  7. Tomasz Polony - Uniwersytet Jagielloński

  8.  Adam Tużnik - Uniwersytet Jagielloński

 

  1.  Anastasiia Bendiukova - Uniwersytet Warszawski

  2. Patryk Kula - Uniwersytet Warszawski

  3. Piotr Kołodziejski - Uniwersytet Warszawski

  4.  Piotr Łubis - Uniwersytet Warszawski

  5. Henryka Netzel - Uniwersytet Warszawski

  6. Artem Poliszczuk - Uniwersytet Warszawski

  7.  Jakub Suchecki - Uniwersytet Warszawski

  8.  Marzena Śniegowska - Uniwersytet Warszawski

  9.  Mateusz Zieliński - Uniwersytet Warszawski

 

  1.  Karolina Rożko - Uniwersytet Zielonogórski

 

  1.  Amadeusz Miszuda - Uniwersytet Śląski / Uniwersytet Wrocławski

 

  1. Adam Chrzanowski - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

  2. Dawid Jankowski - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

  3. Sławomir Kieraj - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

  4. Kamil Kluczewski - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

  5. Krzysztof Lisiecki - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

  6. Dominika Staniszewska - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

  7. Kacper Stefański - Zespół Szkół i Placówek Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

 

  1. Katarzyna Drozd - Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika PAN

 

  1. Zofia Kaczmarek - Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

 

  1. Ewelina Kucal - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

  2. Joachim Krüger - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

  3. Aleksandra Leśniewska - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

  4. Jakub Tokarek - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

  5. Paul Żukowski - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

 

  1. Piotr Skonieczka - Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oddział w Toruniu

 

 

 

Spotkania KNSA:

  • Kiedy? środy godz. 18:30
  • Gdzie? Wydział Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK, sala 30