Rejestracja

Rejestracja zakończona

Szanowni Państwo!

 

Koło Naukowe Studentów Astronomii UMK ma przyjemność zaprosić do udziału w Konferencji Studenckich Kół Naukowych 2021 edycja jesienna. Na ten moment planujemy zorganizować konferencję w formie hybrydowej. Pierwsze 25 aktywnych osób (ograniczenia sanitarne sali), które wyrażą chęć przyjechania, dostaną taką możliwość (studenci UMK nie wliczają się do tego limitu). Jednocześnie zwracamy uwagę, że czasy są niepewne. Jeśli sytuacja pandemiczna ulegnie pogorszeniu, zastrzegamy sobie prawo do zmiany formy na całkowicie zdalną. Dodatkowo wirus spowolnił cały proces wydawania pieniędzy, więc możliwe, że po prostu się nie wyrobimy i przeniesiemy całą konferencję do internetu. Nie udało nam się też załatwić noclegu, ale jeśli takiego potrzebujecie, to znamy kilka miejsc w dobrej cenie, które wystawią faktury. Wystarczy, że zaapelujecie nam taką potrzebę (jest specjalna część formularza o tym).

Zgłoszenia aktywnych uczestników, którzy chcą przyjechać i potrzebują noclegu będą przyjmowane do 19.11.2021 (termin narzucony przez potwierdzenie noclegu); Zgłoszenia aktywnych uczestników zdalnych (lub niepotrzebujących noclegu) będą przyjmowane do 24.11.2021 (termin wysyłania abstraktów); Zgłoszenia słuchaczy będą przyjmowane do 25.11.2021 do północy (wtedy roześlemy wszystkim link do spotkania).

Wystąpienia zaplanowane są na 15 min + 5 min na pytania.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj.

Abstrakty w formie edytowalnej prosimy przesyłać na adres knsa@stud.umk.pl najpóźniej do dnia. Prosimy nie wysyłać plików pdf!

Aby zarejestrować się na konferencje należy wypełnić formularz oraz wysłać abstrakt.

Informacje będą udostępniane na stronie: aktualności
na facebooku: Facebook

Do zobaczenia w Toruniu!
    KNSA UMK

Spotkania KNSA:

  • Kiedy? Wtorki 19:30
  • Gdzie? Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, sala 23