Garść informacji

Z powodu pewnych problemów natury technicznej strona była przez pewien czas nieaktualizowana. Na szczęście sytuacja jest już pod kontrolą. Z tej okazji czas na informacje.

Najważniejsza sprawa dotyczy programu studiów. Jak większość z Was zauważyła, dziś w waszych skrzynkach wylądował mail z linkiem do dokumentu, w którym możecie wpisywać swoje propozycje zmian programu kształcenia. Gorąco zachęcamy wszystkich do wypowiedzenia się. Całość zostanie przekazana komisji ds kształcenia, w której nas, czyli studentów, reprezentuje Katarzyna Rusinek.

30 bądź 31 maja w Centrum AStronomii UMK odbędzie się ognisko organizowane przez KNSA. Wszystkich zainteresowancyh serdecznie zapraszamy. Opłata wejściowa 3 zł. Prosimy również każdego o przyniesienie dla siebie kiełbasek. Pieniądzę zostaną przeznaczone na kubki, talerzyki, napoje itd. Niestety z powodu pogody nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy będzie to bardziej 30 czy 31. ;)