Spotkanie

W semestrze letnim spotkania KNSA będą się odbywały we wtorki o godzinie 18.15. Sala jeszcze nie jest znana.

W tym tygodniu spotkania nie ma, lecz od następnego tyogdnia ruszamy z pełną parę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na najbliższe spotkanie, na którym Krystian Iłkiewicz opowie o swojej wyprawie do Afryki.

To oczywiście nie wszystko. Każdy zainteresowany (bądź i nie ;) ) będzie miał możliwość zapoznania się z treścią i podpisania petycji w sprawie rozsądniejszej organizacji planu zajęć. Na petycji się nie skończy, a w zamierzeniu temat ma być cały czas wałkowany. Aż do skutku.

Oprócz tego, prosimy (a wręcz żądamy) aby każda osoba, zainteresowana którymś z poniższych punktów pojawiła się na spotkaniu.

• Wyjazd na konferencje w tym semestrze.
  • Współpraca z FAJ.
  • Współprac z Uniwersytetem dziecięcym.
  • TFNiS.