Warsztaty fotograficzne + grill

Koło Naukowe Studentów Astronomii zaprasza na warsztaty fotograficzne połączone z grillem - czyli przyjemne z przyjemnym.

Warsztaty odbędą się w Centrum Astronomii, Katedra Radioastronomii, 29 maja (czwartek) o godzinie 17. Program:

• 17:00-17:30 - krótki wstęp do fotografii otworkowej i opis planu działania.
  • 17:30-18:00 - przekształcanie puszek w aparaty fotograficzne.
  • 18:00-21:00 - grill i robienie zdjęć.
  • 21:00-00:00 - grill i wywoływanie zdjęć.

Podane przedziały czasowe są orientacyjne i niezobowiązujące. Chodzi o to, aby przy okazji spotkania grillowego nauczyć się robić klimatyczne fotki.

Zrzuta na produkty (papier fotograficzny, wywoływacze, węgiel na grilla, taśma izolacyjna): 5zł/os - kupimy wszystko wcześniej, płatne na miejscu. Każdy z Was powinien sobie przywieźć puszkę po kawie, herbacie, ciastkach (po piwie się nie nadaje!), taką o.

Kształt dowolny, rozmiar w sumie też (byleby się papier fotograficzny zmieścił), ale ważne, żeby była metalowa!

No i cuś na grilla weźcie ze sobą ;)

Do zobaczenia 29 maja!